Ke stažení

Interní dokumenty

Přihlášky, ukázky, zápisy

 
Přihláška T.J. SOKOL
Pouze pro nové členy! Přihláška pro rok 2018 do tenisového oddílu TJ Sokol Police nad Metují. Vytištěné a vyplněné přineste na první trénink. Ručně vyplňte jméno a příjmení dítěte, datum narození, rodné číslo a email, telefon, podpis zákonného zástupce. Pozorně si přečtěte body 1-5.
 
 

 
Koordinační žebřík
Ukázka různých cviků, který se provádějí na tenisové jednotce.
 

 
Dlouhodobé budování výkonnosti
Jednotlivé tréninkové stupně a nejdůležitější tréninkové principy.
 

 
Držení rakety
Forhend, bekhend, podání, smeč, volej. Doporučené držení rakety. Nejčastější ve špičkovém tenise pro forhend je polozápadní držení, pro bekhend východní jednoruč nebo bekhend obouruč. Pro podání a smeč se doporučuje kontinentální nebo východní forhendový. Pro hraní voleje z časové tísně se využívá kontinentální držení.
 

 

Dokumenty ČTS

Český tenisový svaz

 
Řády a pravidla
Základní pravidla, kterými se řídí rekreanti i závodní hráči. Povinnosti a odpovědnost určuje mezinárodní tenisová federace (ITF). Dále zde naleznete návod k vytyčení hřiště, jejich vlastnosti(délka, šířka, síť..) a mnoho dalšího. Pozorně přečtěte.
 

 
Soutěžní řád  

 
Klasifikační řád  

 
Registrační řád  

 
Přestupní řád  

 
Disciplinární řád  

 

O nás

Hlavní kurty se nacházejí v centru vedle fotbalového hřiště. Dále působíme v tělocvičně ZŠ a sokolovně TJ. Tréninky probíhají ve všední dny skupinově či individuálně. Volné termíny najdete v záložce rozpis.

Zajímavé odkazy

Omluvit z lekce

Omluvit z lekce

Rychlý kontakt

Trenér

Petr Scholz

(+420) 775 321 188

Asistent trenéra

Martin Balák

(+420) 778 499 437